ÚvodO společnosti

Více o PROTEC.class

PROTEC.class je prověřená značka nářadí a instalačního materiálu nejen pro elektrikáře. Nářadí podléhá přísné kontrole kvality a testování v náročných podmínkách, např. až do napětí 1 500 V.

  • Od základního výrobku až po inovaci je vše optimálně naladěno pro Vaše instalační požadavky.
  • Sortiment je neustále aktualizován a přizpůsobován požadavkům zákazníků.
  • Zajistěte si konkurenční výhody s výrobky PROTEC.class!

V sortimentu najdete ruční nářadí (kleště, šroubováky, vodováhy apod.) včetně speciálního (např. odizolovávače, kapesní pilky), příslušenství pro elektrické nářadí (vrtáky, korunky, kotouče) a měřicí přístroje (zkoušečky, multimetry)

Široká je i nabídka úložného materiálu (rozbočovací krabice, dutinky, svorky), rozvaděčů a upevňovacího materiálu (příchytky, hmoždinky, vázací pásky ...). Doplňkem jsou různé spreje a mazadla nejen pro elektrotechniku.

Produkce dle nejvyšších standardů

Naše výrobky se vyrábí dle nejvyšších standardů na nejmodernějších výrobních linkách a podléhají přísným kontrolám kvality. Klademe důraz na zkoušky a schvalování dle národních a mezinárodních norem a stanov. Tím zajišťujeme, že se můžete u výrobků PROTEC.class spolehnout na stálou profesionální kvalitu.

Potvrzujeme, že naše výrobky neobsahují žádné látky, které nejsou dle nařízení „REACH“ (ES) č. 1907/2006 registrovány nebo jejich uvedení do oběhu je dle směrnice č. 2002/95/ES (RoHS) zakázané. Dodavatelé komponentů a polotovarů, kteří jsou zapojeny do našeho výrobního řetězce, pracují dle standardu managementu kvality a v souladu s výše uvedenými nařízeními.